Omlouváme se našim uživatelům, ale v současnosti řešíme technický problém na našich webových stránkách, který může způsobovat jejich zpomalení či nestabilitu. Doporučujeme proto v tuto chvíli využít spíše naši mobilní aplikaci.

Pracujte na budoucnosti mobility

Chcete, aby vám práce dávala smysl? Štvou vás plné ulice zaparkovaných aut a věříte v udržitelnější řešení dopravy? Tak toto máte stejně jako my! Přidejte se k nám a zasaďte se ozlepšování prostředí, ve kterém žijeme.

Jsme skupina nadšenců do sdílené ekonomiky. Chceme změnit způsob, jakým lidé smýšlí o vlastnictví vozů, a přispět tak ke zlepšení prostředí kolem nás. HoppyGo je peer-to-peer carsharingová platforma – spojujeme lidi, kteří potřebují auto s těmi, kdo ho mohou půjčit. Jednoduchá myšlenka sdílení se zásadním dopadem.

HoppyGo tým

Na formality si moc nepotrpíme, všichni si v HoppyGo tykáme a po práci často zajdeme společně na drink. Také rádi jíme – Klárka nám organizuje palačinková rána a Kristýna nosí k degustaci sýry z rodinné farmy. Kanceláře na Vinohradech jsou pro naši zálibu v jedení ideální, máme to pár kroků ke kuchyním celého světa. Zatím si ale linii držíme. Milujeme zvířata – Matějův pes Niels se stal firemním maskotem a je připraven být kdykoliv pomazlen. Ideální po náročnějším meetingu. Jsme různorodá parta, která se skvěle doplňuje, spojuje nás radost z rozvoje carsharingu. Začli jsme v Čechách, ale brzy nás čeká expanze do Polska. A tím určitě nekončíme!

U nás vám bude víc než dobře

  • Sleva na pronájmy vozů přes HoppyGo
  • Elektrické koloběžky volně k dispozici
  • Kurz angličtiny každý týden
  • Podpora vašeho rozvoje dalším vzděláváním
  • Home office a flexibilní časová doba
  • Mazlíčci v kancelářích vítáni (hodně)
  • Kancelář v srdci Holešovic
  • Férové finanční ohodnocení
  • HoppyGo roste a s ním může i vaše kariéra

Co nás na carsharingu nejvíc baví?

Můžu být u toho, kdy na trh vstupuje další služba, která pro autopůjčovny znamená to, co pro taxi služby znamenal Uber nebo pro hotely Airbnb. Vždycky jsem se chtěl stát součástí projektu, který skutečně mění trh na který vstupuje a zde věřím, že právě to se nyní děje.

Michal, CTO funny
Michal, CTO
Michal, CTO

Carsharing a MaaS (Mobility as a service) služby všeobecne sú pre mňa nástrojmi, ktoré mi zásadne uľahčujú život. Milujem efektivitu a to, že môžem kedykoľvek cestovať niekam autom s tým, že jeho údržbu prenechám na niekoho iného, je ako splnený sen. Chcel by som, aby túto možnosť videlo čo najviac ľudí. A keď sa to podarí, tak mestá budú krajšie tiež – menej stojacich a nehybných áut v uliciach pochopiteľne uvíta snáď každý obyvateľ väčšieho mesta.

Matej, CMO funny
Matej, CMO
Matej, CMO

V Praze mi vadí plné ulice zaparkovaných automobilů, některé se celý týden ani nehnou. Ty plochy by se daly určitě využít lépe – parky, hřiště, širší chodníky apod. Vidím tedy výborné řešení ve sdílení aut, které by celkový počet vozů ve městě mohlo snížit.

Kristýna, Content Marketing Specialist funny
Kristýna, Content Marketing Specialist
Kristýna, Content Marketing Specialist

Jakožto ekologicky založenou osobu mě motivuje koncept sdílení stejně tak jako koncept recyklace. Když už planetu pustošíme, proč jí trochu neodlehčit vzhledem k tomu, že emise jsou jedna z nejvíce škodících aspektů naší planety. Proto jsem se rozhodla pro carsharing. Ráda komunikuji s lidmi a už z přirozenosti jim ráda pomáhám. Zde se tedy mohu nejvíce rozvíjet ve svých schopnostech a alternativního ekologického myšlení.

Klára, Customer Care funny
Klára, Customer Care
Klára, Customer Care

Hledáme nové kolegy

Chcete se stát součástí týmu HoppyGo? Pošlete nám svůj životopis a my vás budeme kontaktovat. kariera@hoppygo.com

Otevřené pozice

Senior Back-End Developer (PHP)

Hledáme zkušeného developera, který se s námi vrhne do nových projektů, jako je odemykání aut přes aplikaci, expanze v rámci Evropy a mnoho dalšího. Nápadů máme opravdu hodně.

Web React Developer

Hledáme zkušeného developera, který nám pomůže poskytnout našim uživatelům lepší platformu, například rychlejším webem, předěláním UX v aplikaci nebo novými funkcemi.

Digital Marketing Specialist

Jako Digital Marketing Specialist budete mít na starosti online marketingové aktivity s hlavním cílem získat nové zákazníky napříč našimi trhy (CZ, SK, PL) a inspirovat tyto lidi, aby si díky HoppyGo užívali flexibilní a udržitelnou mobilitu.

Specialista zákaznické péče

Hledáme člověka, který pomůže našim uživatelům s každodenními problémy. Rozhodně se nesmí bát komunikovat přes telefon a e-mail. Měl by umět používat selský rozum, zvládat stresové situace, domluvit se anglicky a poznat sedan od kombíku.
sprite image
O násKontaktFAQNápovědaPartneřiOchrana osobních údajůDůležité dokumentyKariéraCorporate GovernanceBlog

HoppyGo s.r.o., Jankovcova 1603/47a, Holešovice, 170 00 Praha 7, IČ 066 28 664, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, Spis. zn. C, vložka 285761, HoppyGo Poland Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, NIP 5272920970, KRS 0000818732, COPYRIGHT Ⓒ HoppyGo s.r.o